Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

W dzisiejszym odcinku prezentujemy Państwu sytuację techniczną aż czterech spółek. Analiza dwóch z nich jest kontynuacją akapitu z 4 maja, dlatego zapraszamy do zapoznania się z wcześniejszą sytuacją spółek: Duda i Cormay.  Jednocześnie chcemy Państwa poinformować, iż w związku z Konferencją WallStreet 19 analiza techniczna na żywo zamiast piątku odbędzie się w poniedziałek (1.06). Zapisy poniżej, serdecznie zapraszamy!

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 01.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Duda

             Poziom docelowy: 8,20 zł

             Stop loss: 6,98 zł

             Potencjalny zysk: 16%

             Ryzyko: 1,1%

             Zysk/ryzyko: 14,5:1

 

 

Akcje spółki Duda wysyłają kolejny raz potencjalne sygnały kupna. Na wykresie możemy zobaczyć, iż wewnętrzna fala 2 zatrzymała się na geometrii 81,3% fali 1. Dodatkowo pojawiła się w dołku formacja młota, która tworzy krótkoterminową falę 1. Dwa dni temu kolejna świeca wybiła szczyt tej fali, co staje się prawdopodobnym sygnałem do dalszych wzrostów na tym walorze. Potencjał wzrostowy to okolice średnioterminowej fali 1, czyli 8,20 zł. Zlecenie stop loss można ustawić poniżej świecy "wybijającej" - 6,98 zł.

 

Jak wynika z projektów uchwał na WZA, które odbędzie się 25 czerwca br., akcjonariusze PKM Duda zdecydują o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2014 rok. Zysk wykazany za ubiegły rok obrotowy, w wysokości 6 699 tys. zł spółka ma zamiar przekazać na kapitał zapasowy oraz pokrycie strat z lat ubiegłych.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Duda zapowiada hossę!