Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

mBank wykańcza impuls wzrostowy, Millennium i Duon przed korektą!

Mimo kilku gorszych sesji na WIG20 nie można mówić o braku ATrakcyjnych sygnałów do potencjalnych inwestycji. W ostatnich dwóch odcinkach prezentowaliśmy Państwu aż sześć prawdopodobnych sygnałów kupna, dlatego dzisiaj  głównie skupiamy się na sygnałach sprzedaży i  jednej spółce wykazującej aspiracje do wzrostów.


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. mBank

             Poziom docelowy: 527 zł 

             Stop loss: 458 zł

             Potencjalny zysk: 12 %

             Zysk/ryzyko: 4,75:1

 

Źródło: stooq.pl

 

Notowania spółki mBank znajdują się w trendzie wzrostowym od 21 stycznia br. Na wykresie możemy dostrzec narysowane 4 fale wzrostowe. W dołku fali 4 pojawiła się formacja objęcia hossy, która może zwiastować zakończenie fali korekcyjnej i rozpoczęcie wzrostowej fali 5. Potencjał wzrostowy całego impulsu to okolice poziomów 527 zł, stop loss można ustawić pod formacją objęcia hossy, czyli na wysokości 458 zł.

 

W ostatnim czasie mBank opublikował wyniki za trzy pierwsze miesiące br. Zysk netto w I kw. 2015 roku wyniósł 381 mln zł i okazał się o 9 proc. wyższy od oczekiwań rynku. Jednocześnie wzrósł o 25 proc. w ujęciu rocznym i o 19 proc. w stosunku do IV kw. 2014 roku.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

mBank wykańcza impuls wzrostowy, Millennium i Duon przed korektą!