Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Pożar w zakładzie produkcyjnym Boryszewa

Boryszew w dzisiejszym komunikacie bieżącym poinformował, że w dniu 13 kwietnia 2015 roku w godzinach porannych miał miejsce pożar w niemieckim zakładzie produkcyjnym w Prenzlau należącym do Boryszew Oberflächentechnik Deutschland GmbH. Wstępne informacje donoszą o zniszczeniach części hali produkcyjnej. Obecnie trwa dogaszanie pożaru. Spółka informuje też, że niezwłocznie podjęto działania zmierzające do eliminacji jego skutków. Dodaje jednak, że majątek, który uległ zniszczeniu był ubezpieczony od „tego rodzaju zdarzenia losowego, w tym od utraty zysku”. Rynek w niewielkim stopniu reaguje na tą informację. O godz. 12:00 (półtorej godziny po publikacji komunikatu) kurs akcji Boryszewa spada o 1,2%. Dodajmy, że jest to jeden z wielu zakładów produkcyjnych Boryszewa.

 

Warto zwrócić uwagę na sytuację techniczną na wykresie spółki kontrolowanej przez Romana Karkosika. Widoczny jest zacieśniający się trójkąt. Wsparciem "na teraz" jest poziom 5,75 zł, a oporem 6,35 zł. Należy obecnie pilnie zwracać uwagę na wolumen, który potencjalnie potwierdzi sygnał dla dalszego ruchu walorów.

 

Boryszew S.A. - Analiza Techniczna

Źródło: Stooq.pl

 

Źródło: Boryszew S.A.

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Pożar w zakładzie produkcyjnym Boryszewa
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie