Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowość w ofercie SII - ubezpieczenia grupowe

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom członków postanowiło rozszerzyć dla nich ofertę korzyści. Obecnie przystępując do Stowarzyszenia członkowie mają możliwość wykupienia ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach. Nowa grupa świadczeń jest również zapowiedzią niespodzianek planowanych przez zespół SII na 2014 rok.


Dzięki nawiązaniu współpracy z wyspecjalizowaną spółką brokerską NESTOR i Stowarzyszeniem Rozwoju Nauki członkowie SII oraz ich rodziny otrzymali dostęp do licznych wariantów grupowych ubezpieczeń na życie, NNW i zdrowotnych. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób zatrudnionych w małych firmach lub prowadzących własną działalność gospodarczą.


Ubezpieczenia na życie zapewniają poczucie bezpieczeństwa osobie ubezpieczonej i jej bliskim, poprzez wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.


Ubezpieczenia NNW chronią życie i zdrowie ubezpieczonego w przypadku doznania nieszczęśliwego wypadku powodującego skutki określone w warunkach ubezpieczenia.


Ubezpieczenia zdrowotne zapewniają szeroki zakres badań, brak kolejek i nielimitowany dostęp do lekarzy. Dodatkowo ubezpieczony może liczyć na: nieograniczoną liczbę wizyt u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów, wizyt w renomowanych placówkach prywatnych, badania laboratoryjne i diagnostyczne, zabiegi rehabilitacyjne, opiekę stomatologiczną, prowadzenie ciąży bez względu na jej zaawansowanie, a to wszystko w pakiecie indywidualnym lub rodzinnym.


- Ubezpieczenia grupowe są korzystniejsze niż te indywidualne. Pozwalają ubezpieczonym na wybór spośród wielu ciekawych wariantów, które można łączyć i sumować między towarzystwami. Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy również wariat VIP z sumami ubezpieczenia niespotykanymi na rynku w formie grupowej – mówi Łukasz Porębski, wiceprezes zarządu SII ds. Finansów.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie

www.sii.org.pl/ubezpieczenia

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Nowość w ofercie SII - ubezpieczenia grupowe
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie