Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Patronat SII nad szkoleniem "Analiza techniczna-wprowadzenie"

Zapraszamy na wykład organizowany przez KNIF Market Wizards i biuro maklerskie ING Securities, pod patronatem SII.Wykład będzie obejmował dokładne omówienie klasycznych formacji odwrócenia trendu oraz formacji, które nie występują w klasycznym ujęciu zagadnienia, ale (na podstawie praktyki rynkowej) mają duże znaczenie inwestycyjne. Ponadto zostaną zaprezentowane praktyczne przykłady z rynku polskiego i światowego. Drugi składnik wykładu to elementy psychologii i podstawowe zasady inwestycyjne, które ułatwiają poruszanie się po wymagającym świecie inwestycji.
Prowadzący: Grzegorz Olejek ING Securities

ANALIZA TECHNICZNA - WPROWADZENIE
Formacje odwrócenia trendu oraz elementy sukcesu na rynku kapitałowym.

14 grudnia (piątek) godz. 12.00 Aula B, WNE UW


 


Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie