Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Herosi Rynku Kapitałowego - wybrani!

 

Stowarzyszenie zorganizowało konkurs, w którym promuje i nagradza firmy spełniające najwyższe standardy w komunikacji z inwestorami oraz osoby przyczyniające się do zwiększenia wiedzy nt. rynku kapitałowego i jego przejrzystości. Konkurs zakończył się 20 maja 2012 roku wyłonieniem spółki giełdowej i dziennikarza godnego określenia mianem „Herosa Rynku Kapitałowego”. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w trakcie uroczystej gali odbywającej się podczas WallStreet 16.

 

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że tytuł "Herosa Rynku Kapitałowego" spośród nominowanych dziennikarzy zdobył Rafał Hirsch, dziennikarz TVN CNBC. Nagrodę w jego imieniu odebrał Roman Młodkowski, Dyrektor i Redaktor Naczelny TVN CNBC.

 

roman

 

Pomiędzy spółkami zakwalifikowanymi do drugiego etapu rozegrała się zacięta walka. Zwycięzcą została Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., a nagrodę odebrała Beata Jarosz, Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


 

Wśród osób, które oddały głos w konkursie rozlosowaliśmy 3 darmowe udziały w konferencji WallStreet 17 w opcji bez zakwaterowania i wyżywienia oraz 3 nagrody książkowe dotyczące rynku kapitałowego. Ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Herosi Rynku Kapitałowego - wybrani!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie