Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Spotkanie z Prezesem Zarządu spółki Metrohouse S.A.

Spotkanie z p. Mariuszem Kanią, Prezesem Zarządu spółki Metrohouse S.A., planującej w najbliższym czasie wejście na NewConnect.


Spotkanie jest organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie z nowymi emitentami wprowadzającymi akcje na rynek NewConnect. Na spotkaniu będzie możliwość wzięcia udziału w prezentacji spółki oraz zadania szczegółowych pytań jej Prezesowi.


W programie ponadto wystąpienie p. Ludwika Sobolewskiego – Prezesa Zarządu GPW.

 

Termin: Wtorek, 13.11.2007, godz. 9.00Metrohouse
Miejsce: Centrum Giełdowe, ul. Książęca 4, hol na poziomie 0 
(wejście od ul. Książęcej)
Zgłoszenia uczestnictwa: marcin.przeszlowski@gpw.com.pl
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne


Informacje o spółce i odbywającej się emisji prywatnej

 

Na NWZA, w dniu 23 października akcjonariusze Metrohouse S.A. podjęli uchwałę o wprowadzeniu spółki na NewConnect. Azimutus Associates sp. z o. o. pełni rolę Autoryzowanego Doradcy dla Metrohouse, będąc także mniejszościowym akcjonariuszem spółki. Aktualnie emitent prezentuje się inwestorom (m.in. na IPO-Day; 13 listopada na parkiecie NewConnect); rozpoczęła się też prywatna subskrypcja akcji.


Celem emisji jest pozyskanie od 6 do 12 mln złotych. Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na ekspansję terytorialną sieci własnych agencji oraz rozbudowę sieci franczyzowej w największych miastach w Polsce, rozszerzenie zakresu usług. Agencja obecnie działa na terenie Warszawy, stanowiącej 50% wartości rynku obrotu nieruchomościami. Biura znajdują się w największych centrach handlowych: Galerii Mokotów, Arkadii i Złotych Tarasach. W ramach założonego planu rozwoju, spółka prowadzi już rozmowy z franczyzobiorcami w Gdańsku, gdzie otwarcie kolejnych biur jest planowane na drugi kwartał przyszłego roku. Celem Metrohouse jest objęcie pozycji lidera na polskim rynku nieruchomości, który charakteryzuje się dużym rozdrobnieniem, oraz stworzenie nowoczesnej, silnej lokalnie marki, poprzez sieć franczyzową działającą w największych miastach Polski.

 

Obecna oferta produktowa agencji obejmuje pośrednictwo w sprzedaży i kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych. Firma świadczy także usługi pośrednictwa kredytowego pod marką MetroFinance.

 

Działalność Metrohouse opiera się na bezpieczeństwie transakcji. Każda nieruchomość w ofercie Metrohouse ma pełną dokumentację prawną, oświadczenie właściciela o stanie nieruchomości, dokładne plany powierzchni, zdjęcia i szczegółowe opisy. Wszystkie oferty na stronie internetowej agencji są aktualne i posiadają mapę lokalizacji, kalkulator kredytowy oraz szczegółową broszurę informacyjną.

 

Metrohouse przywiązuje dużą wagę do nowych rozwiązań technologicznych podnoszących efektywność działania pośredników w obrocie nieruchomościami. Firma pracuje na sprawdzonych i przetestowanych programach CRM i CMS stworzonych na własne potrzeby w oparciu o najlepsze światowe wzorce.

 

Więcej informacji o spółce (dane finansowe, produkty, docelowa struktura akcjonariatu i szczegółowe cele emisji) można uzyskać wypełniając krótki kwestionariusz.


Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie