Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zniżka 119,90 zł na szkolenia edu.stockwatch.pl

 

Stockwatch.pl

 

 

Szkolenie giełdowe Akademii Analizy Fundamentalnej jest unikatowym warsztatem, prowadzonym przez finansistów-praktyków, na co dzień zajmujących się analizą spółek w ramach pracy zawodowej. W odróżnieniu od innych, zwykle wielodniowych szkoleń podzielonych na wyodrębnione zagadnienia teoretyczne, Akademia traktuje temat całościowo i w pigułce przekazuje wiedzę praktyczną, pokazując na przykładach jak ją stosować w odniesieniu do spółek giełdowych.

 

Podczas całodziennej sesji, słuchacz szkolenia poznaje pełen zakres przedmiotowy analizy fundamentalnej i uczy się samodzielnie analizować sprawozdania spółek. Aby aktywnie uczestniczyć w szkoleniu i korzystać z przekazywanej wiedzy nie jest wymagana wiedza księgowa, wystarczy ogólna orientacja i podstawy biznesu. Pomaga też ogólna orientacja ekonomiczna, ale nie jest wymagana, gdyż prowadzący elastycznie dopasowują poziom do tempa przyswajania grupy.

 

Szkolenie pomaga każdemu uczestnikowi zebrać porozrzucane fragmenty wiedzy, uzupełnia je o brakujące elementy i układa w spójny obraz, który staje się drogowskazem w poszukiwaniu wartości wewnętrznej spółek. Szczególny nacisk położony jest na krytyczną analizę danych przekazywanych przez spółki, pod kątem wyłapania ewentualnie przemilczanych negatywnych zjawisk, oraz określenie rzeczywistej sytuacji majątkowej i finansowej przedsiębiorstwa. W trakcie szkolenia wykorzystywane są aktualne przykłady z GPW i New Connect, przygotowane przez wykładowców oraz zgłaszane przez uczestników w trakcie zajęć.

 

Szkolenie trwa cały dzień (10 godzin z krótkimi przerwami) i odbywa się w profesjonalnym ośrodku w centrum Warszawy. Grupa liczy około 10 osób, co zapewnia dobry kontakt i interakcję w trakcie całej sesji. Uczestnicy otrzymują komplet materiałów, promocyjny dostęp do serwisu StockWatch.pl na 3 miesiące oraz certyfikat.

 

 

Specjalna oferta dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych: 10% zniżki na szkolenie, czyli oszczędność 119,90 zł. Wystarczy podać numer legitymacji w formularzu zgłoszeniowym na stronie http://edu.stockwatch.pl/rejestracja

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Zniżka 119,90 zł na szkolenia edu.stockwatch.pl