Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

International Business Congress we Wrocławiu

International Business Congress to jeden z największych kongresów dotyczących biznesu międzynarodowego na Dolnym Śląsku. Wydarzenie skierowane jest do przedsiebiorców zainteresownych tematyką rynków zagranicznych oraz wchodzeniem na ich obszar. Kongres ma na celu przekazanie wiedzy i poszerzenie doświadczeń biznesowych.

Temat przewodni wydarzenia "European Business" będzie omówiony podczas wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz case study. Wykład otwierający kongres o warunkach niepewności gospodarczej wygłosi wydawca Harvard Business Review Andrzej Jacaszek.

Program kongresu obejmuje trzy sesje tematyczne, z których dwie dotyczące wchodzenia i funkcjonowania na rynkach agranicznych skierowane są do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Trzecia sesja, o procesach na rynkach zagranicznych, skierowana jest do dużych przedsiębiorstw prowadzących już działalność międzynarodową.

Udział w kongresie stwarza niepowtarzalną okazję do uzyskania wiedzy dotyczącej biznesu międzynarodowego oraz ugruntowania pozycji firmy w środowisku biznesowym.

Kongres odbędzie się 17 marca 2011 w Art Hotel we Wrocławiu.
Organizatorem Kongresu jest organizacja AIESEC, jedna z największych pozarządowych organizacji na świecie.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej kongresu
www.ibc2011.pl

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

International Business Congress we Wrocławiu