Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zniżki na kurs pilotażu dla członków SII

 

SilesianAir

 

Nauczymy Cię latać samolotem!

SilesianAir działa na terenie rybnickiego lotniska w Gotartowicach od 2008 roku i specjalizuje się w szkoleniach na samolotach ultralekkich. Profesjonalna kadra instruktorska, znakomici wykładowcy oraz szeroki wachlarz statków powietrznych, którymi dysponuje szkoła, umożliwiają kursantom efektywne szkolenie, pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności.
Na podstawie umowy zawartej ze szkołą Borisa Langa „Flying School” kursanci automatycznie stają się członkami LAA (czeskiej organizacji zrzeszającej pilotów samolotów ultralekkich), a dzięki temu szkolenia i egzaminy mogą być prowadzone według programu czeskiego.
U naszych południowych sąsiadów obowiązuje bardzo nowoczesne i liberalne prawo lotnicze, co w praktyce oznacza, że kurs latania i samo latanie na samolotach ultralekkich stawiane jest tam na równi z... prawem jazdy na samochód! Także formalności i obostrzenia związane z dokumentacją pilota oraz samolotu zostały zmniejszone do niezbędnego minimum.
Gdzie i jak szkolimy? Główna siedziba szkoły znajduje się na terenie sportowego lotniska w Rybniku Gotartowicach, przy trasie Żory – Rybnik. Tu odbywają się zajęcia teoretyczne, kabinówka oraz loty.


Mając na uwadze ograniczony czas, jakim dysponują nasi klienci, SilesianAir jako jedyna firma wprowadziła nieodpłatną możliwość skorzystania z samolotu, w ramach lotu partnerskiego, w celu ułatwienia przetransportowania kursanta z dowolnego lotniska sportowego na terenie GOP na zajęcia praktyczne do Rybnika Gotartowic i zaoszczędzenia w ten sposób jego czasu (opcja dostępna od poniedziałku do czwartku).


Dla wygody szkolących się zajęcia teoretyczne można także zorganizować w wygodnej salce wykładowej w centrum Katowic. Terminy wykładów ustalane są indywidualnie, z uwzględnieniem sugestii szkolących się, aby jak najlepiej dostosować się do wolnego czasu kursantów.


Szkolenie teoretyczne do egzaminu na licencję ULLa – 1500 zł.
Szkolenie praktyczne do egzaminu na licencję ULLa – 9900 zł. - możliwość rozłożenia na raty!

 

Cena zawiera:

    * materiały szkoleniowe w formie zeszytowej i multimedialnej,
    * ubezpieczenie samolotu i kursanta,
    * programowe 20 godzin lotu,
    * ponadprogramowe 4 godziny lotu,
    * koszty członkostwa w LAA (Letecka Amaterska Asociace – czeska organizacja, która zajmuje się lotnictwem ultralekkim).

Nieodpłatnie: doloty na wybrane lotniska, w ramach ułatwienia w przemieszczaniu się pomiędzy miastami aglomeracji GOP.

Cena nie zawiera:

    * kosztów związanych z uzyskaniem orzeczenia lotniczo-lekarskiego (około 200 zł),
    * kosztów egzaminu teoretycznego i praktycznego (cena zmienna w zależności od wybranego do szkolenia samolotu: do 2500 zł).

 

 

Szczegóły: www.samoloty.slask.pl

Oferujemy również usługi dodatkowe - wynajęcie samolotu, sesje zdjęciowe na lotnisku lub z lotu ptaka, \'imprezy lotnicze\' - zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: ania@samoloty.slask.pl

Spełnij swoje marzenie o lataniu samolotem!

 

 

Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych otrzymują zniżkę 5% na kurs na pilota (od zapisu na pełen kurs w wysokości 11,4 tys. zł) oraz darmowy lot pokazowy dla chętnego - niesamowite przeżycia - gratis.

(weryfikacja ważności członkostwa odbędzie się bezpośrednio przy okazji zapisywania na kurs)

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Zniżki na kurs pilotażu dla członków SII