Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

© anawat_s - Fotolia.com

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to projekt Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Turniej kierowany jest do studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych, zainteresowanych tematyką rynku kapitałowego, transakcji M&A, private equity oraz bankowości.

Wydarzenie odbędzie się 14 i 15 marca 2018 roku w Centrum Giełdowym w Warszawie i będzie podzielone na dwie części – Dzień Warsztatów oraz Dzień Rozgrywek. Do projektu zakwalifikuje się 10 dwuosobowych drużyn wyłonionych w drodze rekrutacji.


Pierwszego dnia odbędą się 4 warsztaty prowadzone przez przedstawicieli kancelarii prawnych współpracujących przy organizacji projektu.

 

Drugiego dnia drużyny zmierzą się z dwoma rundami pytań, zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Zwycięska drużyna wyłoniona zostanie spośród dwóch najlepszych zespołów na podstawie zaprezentowanego rozwiązania finałowego kazusu. Nad poziomem merytorycznym czuwać będzie Rada Programowa, w skład której wejdą przedstawiciele partnerskich kancelarii oraz pracownicy naukowi Wydziału Prawa i Administracji UW.

 

Obecnie trwa rekrutacja drużyn do projektu. Rekrutacja zakończy się 16 lutego.

 

Dowiedz się więcej
Facebook

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych