Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Spółka CwMedia (właściciel CDA.pl) sprzedała ponad 150 tys. akcji po 5,5 zł w ofercie publicznej

© andriano_cz - Fotolia.com

Spółka CwMedia poinformowała, że w przeprowadzanej ofercie publicznej złożono zapisy na 154 645 akcji. Cena emisyjna została ustalona na 5,5 zł, dzięki czemu emitent pozyska około 850,5 tys. zł brutto z IPO.

 

Przypomnijmy, że w ofercie publicznej spółka oferowała do 1 mln akcji nowej emisji po cenie maksymalnej 5,5 zł. CwMedia zadebiutuje na rynku NewConnect. Warto zaznaczyć, że spółka nie zamierza ubiegać się o wprowadzenie do obrotu Praw do Akcji (PDA). Oznacza to, że inwestorzy będą musieli poczekać na zakończenie procedury zarejestrowania podwyższenia kapitału w drodze emisji akcji oraz wprowadzenie akcji oferowanych do obrotu na rynku NewConnect. Planowany termin debiutu to początek 2018 roku. 

 

CwMedia jest właścicielem popularnego w Polsce serwisu internetowego CDA.pl. Kluczowym elementem serwisu jest sekcja CDA Premium, wprowadzona 1 stycznia 2016 roku, dedykowana materiałom filmowym dostarczanym przez oficjalnych, zweryfikowanych dystrybutorów filmowych. Działa ona na zasadzie video on demand (VoD). Wraz z wprowadzeniem sekcji premium zmienił się model biznesowy spółki, która obecnie większość przychodów generuje z opłat abonamentowych/subskrypcji. Więcej na temat spółki i oferty publicznej pisaliśmy w tym miejscu.

 

 

Źródło: CwMedia S.A.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Spółka CwMedia (właściciel CDA.pl) sprzedała ponad 150 tys. akcji po 5,5 zł w ofercie publicznej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie