Chat with us, powered by LiveChat

Echa Rynku #341 – Na polskiej giełdzie brakuje dużych IPO

Skomentuj artykuł

Hossa w 2025 zaskoczyła nas swoją skalą. O tym co się musi stać, aby była kontynuowana dyskutowaliśmy wspólnie z dr. Kamilem Gemrą ze Szkoły Głównej Handlowej. Na pewno brakuje nam dużych IPO. Co musi się zatem stać, abyśmy mieli ich więcej. Temu akurat nie pomaga tzw. „przygniecenie regulacyjne”. Spółki narzekają, że za dużo mają obowiązków do spełnienia z samym tylko „byciem na giełdzie”. Dyskutujemy też o tym, czy Osobiste Konta Inwestycyjne pomogą koniunkturze na GPW.

 

Więcej:

 

  

00:00 2025 to był super rok!

07:22 Studia SGH – Finanse osobiste: Oszczędzanie, Inwestowanie, Finansowanie

16:33 Czy hossa będzie trwać. Już tak tanio nie jest

20:43 Z czego wynika słabość rynku IPO?

33:52 Czy OKI pomogą koniunkturze na GPW?

 

Udział wzięli:

 

Michał Masłowski Kamil Gemra

Michał Masłowski

Kamil Gemra

 

Jak słuchać podcastu Echa Rynku w wersji audio?

Apple Podcasts Słuchaj w Spotify YouTube Music

  

lub kliknij playerek SoundClouda

 

lub pobierz podcast w pliku mp3

 

📧 Napisz do nas maila: [email protected] 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie