Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sygnały techniczne na wykresach dwóch spółek przed samymi świętami!

Wyjątkowo bieżący tydzień warszawska giełda zamyka w czwartek, a rynek do pracy powróci we wtorek. Warto przed odpoczynkiem przeanalizować wykresy spółek Lotos oraz Radpol, gdyż w obu przypadkach mamy do czynienia z wymownymi sygnałami. Zapraszamy również do zapisów na analizę techniczną na żywo, która odbędzie się w najbliższy wtorek. 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Wtorek, 18.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Lotos

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia możliwe, iż spółka Lotos potwierdzi narysowaną podczas środowej sesji formację młota. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż formacja ta kończyła korektę spadkową w impulsie wzrostowym. Jeśli przypuszczenia potwierdzą się, to poziom docelowy wynikający z kontekstu falowego wynosi minimalnie 59,80 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Radpol

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie Radpol przyszłość notowań zapowiada się w przeciwnych barwach, niż ma to miejsce w przypadku Lotosu. Proszę zauważyć, iż podczas próby podejścia pod poziom oporu znajdujący się na wysokości 2,80 zł niedźwiedzie przejęły przewagę. Sesja wtorkowa zakończyła się formując spadającą gwiazdę. Poziomu wsparcia należy dopatrywać się w okolicach poziomów 2,40 - 2,50 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Sygnały techniczne na wykresach dwóch spółek przed samymi świętami!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie