Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kursy LPP oraz Budimeksu zatrzymały się w kluczowym miejscu

W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy analizę wykresów kolejnych dwóch spółek, które znajdują się w bardzo istotnych obszarach cenowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z sytuacją techniczną walorów LPP oraz  Budimex. Jednocześnie zapraszamy na webinar z analizą techniczną na żywo, który odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18:00.

  

Specjalny odcinek analizy technicznej na żywo 

Poniedziałek, 06.02, godzina 18:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Weź udział

 


 

         1. LPP

 

LPP - Analiza techniczna
Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie odzieżowej spółki LPP mamy do czynienia z sytuacją, której rozwiązanie będzie kluczowe dla przyszłych notowań spółki. Warto zauważyć, iż po wczorajszej sesji kurs spółki znalazł się poniżej bardzo istotnego poziomu 5100 punktów  (zarówno ważnego poziomu dla przeszłych notowań, jak i psychologicznie). Utrzymanie tego poziomu będzie oznaczało przewagę byków i chęć do ponownego ataku ostatniego szczytu, w przeciwnym wypadku na rynku rządzić będą niedźwiedzie.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

          2.  Budimex

 

Budimex - Analiza techniczna
Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z podobną sytuacją mamy do czynienia na wykresie spółki Budimex. Z tą różnicą, że w tym wypadku notowania naruszyły ostatni szczyt ustanawiając nowe maksimum. Warto zaznaczyć, iż kluczowe dla przyszłych wzrostów staje się w tej chwili jednoznaczne pokonanie tego poziomu. Aby zobaczyć, czy jest na to szansa należy przejść z tygodniowego do dziennego interwału wykresu. 

 

Budimex - Analiza techniczna
Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie dziennym widzimy, iż wczorajsza sesja zatrzymała spadki zapoczątkowane wraz z początkiem tygodnia. Co więcej, widoczne jest, iż miejsce zatrzymania świecy z widocznym popytowym cieniem wcale nie jest przypadkowe. Świeca ta zatrzymała się na szczycie fali B w ostatniej korekty wyższego rzędu. Zachowanie ceny w najbliższym tygodniu będzie kluczowe dla przyszłości notowań tego waloru. 

 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", są tylko i wyłącznie subiektywną opinią autora i nie są rekomendacją w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd SII oraz autor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego opracowania

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Kursy LPP oraz Budimeksu zatrzymały się w kluczowym miejscu
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie