Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CCC oraz Ciech wysyłają ostrzeżenie w stronę inwestorów!

W dzisiejszym odcinku zapraszamy do zapoznania się z wykresami dwóch spółek: CCC oraz Ciech. W obu przypadkach mamy do czynienia z negatywnymi sygnałami, jednak w przypadku chemicznej spółki wydźwięk sytuacji jest poważniejszy i prawdopodobnie bardziej osłabi kurs. Zapraszamy jednocześnie na webinar, który w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w piątek o godzinie 14.

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

       1. CCC

 

źródło: stooq.pl

Akcje spółki CCC dynamicznie zyskują podczas ostatnich sesji. W ujęciu średnioterminowym trend ten powinien zostać podtrzymany, jednak w mniejszym interwale czasowym na wykresie może pojawić się korekta ceny. Obawy spowodowane są poprzez narysowanie świecy z długim górnym cieniem na sporym wolumenie, co w metodologii VSA oznacza pojawienie się podaży na rynku. Patrząc przez pryzmat świec japońskich świecę tą można nazwać spadającą gwiazdą, która niesie ze sobą podobny przekaz. Warto w tej sytuacji zabezpieczyć swoją pozycję, jeśli zależy nam na ochronie zysku w ujęciu krótkoterminowym. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

CCC oraz Ciech wysyłają ostrzeżenie w stronę inwestorów!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie