Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CCC oraz Ciech wysyłają ostrzeżenie w stronę inwestorów!

W dzisiejszym odcinku zapraszamy do zapoznania się z wykresami dwóch spółek: CCC oraz Ciech. W obu przypadkach mamy do czynienia z negatywnymi sygnałami, jednak w przypadku chemicznej spółki wydźwięk sytuacji jest poważniejszy i prawdopodobnie bardziej osłabi kurs. Zapraszamy jednocześnie na webinar, który w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w piątek o godzinie 14.

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

       1. CCC

 

źródło: stooq.pl

Akcje spółki CCC dynamicznie zyskują podczas ostatnich sesji. W ujęciu średnioterminowym trend ten powinien zostać podtrzymany, jednak w mniejszym interwale czasowym na wykresie może pojawić się korekta ceny. Obawy spowodowane są poprzez narysowanie świecy z długim górnym cieniem na sporym wolumenie, co w metodologii VSA oznacza pojawienie się podaży na rynku. Patrząc przez pryzmat świec japońskich świecę tą można nazwać spadającą gwiazdą, która niesie ze sobą podobny przekaz. Warto w tej sytuacji zabezpieczyć swoją pozycję, jeśli zależy nam na ochronie zysku w ujęciu krótkoterminowym. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

CCC oraz Ciech wysyłają ostrzeżenie w stronę inwestorów!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie