Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Tomasz Szeląg (Cyfrowy Polsat): Naszym najważniejszym produktem jest SmartDOM

 

„Po raz pierwszy w I kw. 2016 roku osiągnęliśmy długo zapowiadany przeze mnie poziom długu, który cały jest w walucie polskiej i na wyniki nie mają już wpływu kursy walutowe. Wskaźnik długu netto do wyniku EBITDA osiągnął poziom 3,34x, i jest to efekt akwizycji Midasa, którą przeprowadziliśmy w minionym kwartale. Od tego poziomu zamierzamy już tylko i wyłącznie schodzić i oddłużać spółkę, a docelowym poziomem wspomnianego wskaźnika jest 1,75x.” - mówił w wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. Tomasz Szeląg.

inwestorzy.tv

 

 


 

Inne nagrania kanału inwestorzy.tv

 

Piotr Nowjalis - CCC S.A.   Michał Lisiecki - PMPG Polskie Media S.A.
 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Tomasz Szeląg (Cyfrowy Polsat): Naszym najważniejszym produktem jest SmartDOM
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie