Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bytom z apetytem na wzrosty, niebezpieczna sytuacja LiveChat oraz Oponeo.pl

Po przerwie urlopowej powracamy z odcinkami ATrakcyjnych Spółek. W dniu dzisiejszym prezentujemy trzy walory, które po zamknięciu poniedziałkowej sesji wysłały w stronę inwestorów interesujące sygnały. Po stronie spółek, którymi warto się zainteresować przez pryzmat kupna jest Bytom. Niestety przeciwne sygnały można dostrzec analizując obecną sytuację walorów: LiveChat Software oraz Oponeo.pl.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (18.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Bytom

              Poziom docelowy: 3,79 zł

             Stop loss: 3,19 zł

             Potencjalny zysk: 15%

             Ryzyko: 3,3%

             Zysk/ryzyko: 4,5:1

 

Od roku 2013 akcje spółki Bytom znajdują się w dynamicznym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie po ustanowieniu szczytu na wykresie pojawiła się korekta, na której potencjalnym końcu pojawiły się pozytywne formacje świecowe. Oba to sygnały to formacje młota, które mogą zwiastować rozpoczęcie ataku na nowy szczyt. Obecne, potencjalne miejsce dołączenia charakteryzuje się relatywnie niskim ryzykiem, gdyż stop lossa można ustawić na poziomie 3,19 zł. Poziom docelowy w tym momencie można ocenić na 3,79 zł. 

 

Według informacji podanych przez spółkę wartość przychodów ze sprzedaży detalicznej i hurtowej osiągnięta w marcu 2016 r. przez Bytom wyniosła 9,08 mln zł i była niższa o 0,3% r/r.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Bytom z apetytem na wzrosty, niebezpieczna sytuacja LiveChat oraz Oponeo.pl