Chat with us, powered by LiveChat

GPW oraz Colian z sygnałami do zyskownych wzrostów!

Skomentuj artykuł

Wczorajsze spadki na warszawskim parkiecie nie przeszkodziły nam w wyszukaniu dwóch spółek, które wygenerowały w ostatnim czasie potencjalny sygnał kupna. Warto w dniu dzisiejszym zwrócić uwagę na walory: 

GPW oraz Colian.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (25.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. GPW

              Poziom docelowy: 42,70 zł

             Stop loss: 32,99 zł

             Potencjalny zysk: 22,3%

             Ryzyko: 5,5%

             Zysk/ryzyko: 4:1

 

 

Akcje GPW spadały w ostatnich miesiącach w bardzo dynamicznym i szybkim tempie. Warto zwrócić uwagę, iż spadki przyjęły formę pięciu książkowych fal. Co więcej, w prawdopodobnym dołku pojawiła się formacja młota. W tym wypadku możliwa jest przynajmniej korekta niższego rzędu. Fakt, że formacja świecowa zatrzymała się na wsparciu, które znajduje się na poziomie 33 zł również zwiększa prawdopodobieństwo wzrostów. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod wsparciem, czyli na poziomie 32,99 zł. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie