Chat with us, powered by LiveChat

Objęcie hossy na wykresie spółki Duon, kolejny sygnał słabości wysyła Arctic!

Skomentuj artykuł

W czwartkowym odcinku prezentujemy potencjalne sygnały, które pojawiły się na wykresach spółek Duon oraz Arctic po zakończeniu wczorajszej sesji. Na pierwszej z nich można dostrzec pozytywną formację objęcia hossy, a na drugim kolejny negatywny sygnał, którym jest świeca o szerokim spreadzie z długim cieniem podażowym.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Duon

             Poziom docelowy: 3,89 zł

             Stop loss: 2,96 zł

             Potencjalny zysk: 22,3%

             Ryzyko: 7%

             Zysk/ryzyko: 3,2:1

 

 

 

Akcje spółki Duon znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ostatnio formowana korekta zakończyła się wyznaczając dołek na poziomie 2,85 zł. Następnie na wykresie rozpoczęła formować się fala wzrostowa, po której nastąpiła korekta niższego rzędu. W jej prawdopodobnym dołku pojawiła się formacja objęcia hossy potwierdzona w dniu wczorajszym świecą wzrostową. Potencjał wzrostowy w danej sytuacji można ocenić na 3,98 zł, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją objęcia hossy, czyli na poziomie 2,96 zł.

 

Grupa Duon w listopadzie podtrzymała prognozę finansową na 2015 r., zakładającą m.in. zysk EBITDA w wysokości 43,6 mln zł oraz zysk netto w wysokości 23,6 mln zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie