Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

dWitamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia oraz aktualizujemy opisane wcześniej przypuszczenia. Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, iż z powodu urlopu oraz konferencji Profesjonalny Inwestor kolejny odcinek analizy technicznej na żywo odbędzie się 23 listopada. 


 

Poniedziałek, 09.11.2015

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia przyniosła ze sobą trzy potencjalne sygnały inwestycyjne. Niestety jedyny tamtego dnia prawdopodobny sygnał kupna na wykresie spółki Work Service został już zanegowany. W dalszym ciągu będziemy tą spółkę obserwować, gdyż oczekujemy kolejnych, potencjalnych sygnałów kupna. W odcinku pojawił się również opis sytuacji technicznej spółek: Ciech oraz Serinus Energy.

 

Wtorek, 10.11.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia opublikowaliśmy analizę wykresów dwóch spółek. Były nimi Action oraz Tarczyński.  Pierwszy z tych walorów obserwujemy już od trzech tygodni, mamy nadzieję, że w dalszym ciągu nasze przewidywania będą się sprawdzały, tak jak to miało miejsce dotychczas. 

 

 Czwartek, 12.11.2015

Wraz z czwartkową sesją zaprezentowaliśmy Państwu dwa wykresy, na których pojawiły się potencjalne sygnały sprzedaży. W obu przypadkach w obecnej chwili rynek testuje poziomy cenowe, w których pojawiły się negatywne formacje, co jest kolejnym etapem rozpoczynania spadków. Mowa o sygnałach na wykresach spółek: Bioton oraz Neuca.

 

Piątek, 13.11.2015

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia jednym z najciekawszych wydarzeń była reakcja na opublikowane wyniki za III kw. br. przez KGHM. Oprócz wykresu jednej z największych spółek skarbu państwa zaprezentowaliśmy również sytuację techniczną spółki Eurocash.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie