Chat with us, powered by LiveChat

Trzy sygnały inwestycyjne wraz z początkiem tygodnia na GPW!

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w pierwszym w tym tygodniu odcinku ATrakcyjnych spółek. Wraz z początkiem tygodnia prezentujemy Państwu trzy potencjalne sygnały inwestycyjne. Pozytywnie zapowiada się przyszłość Work Service, a niestety w czerwonych barwach przyszłość spółek: Ciech oraz Serinus Energy. Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, iż z powodu urlopu oraz konferencji Profesjonalny Inwestor analiza techniczna na żywo odbędzie się w poniedziałek 23 listopada. Do tego czasu będziemy publikowali "pisemne" odcinki ATrakcyjnych spółek.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Work Service

             Poziom docelowy: 17,60 zł

             Stop loss: 15,49 zł

             Potencjalny zysk: 10%

             Ryzyko: 3,2%

             Zysk/ryzyko: 3,1:1

 

 

Akcje spółki Work Service znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Warto jednak odnotować, iż od końcówki marca br. na wykresie rysowała się korekta wyższego rzędu. Rysowała, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że jej dołek został wyznaczony na poziomie 14,35 zł, a następnie rozpoczął impuls wzrostowy w niższej skali. W piątek pojawiła się pozytywna formacja młota w dołku fali 2, która powstała na bardzo dużym wolumenie i zatrzymała się przy geometrii 41.4% impulsu wzrostowego. Można spodziewać się po takim sygnale testów, gdyż do wzrostów potrzebny jest brak popytu w obszarach młota. Początkowy zasięg, to okolice 17,60 zł, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 17,49 zł. 

 

Prezes spółki poinformował, iż przejęte przez Work Service spółki (Control + Rework Service Polska (CRS Polska) za 5,675 mln euro oraz w Control + Rework Service NV (CRS Belgia) za 1,50 mln euro) generują wyższe marże niż średnia w grupie, więc ich akwizycja przełoży się na wzrost rentowności na skonsolidowanym poziomie. Dodał, że grupa przygotowuje się do kolejnych przejęć.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie