Chat with us, powered by LiveChat

Altus TFI rusza z impetem, negatywne sygnały na wykresach Pelion oraz ZUK!

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do zapoznania się z piątkowymi sygnałami kupna i sprzedaży dostrzeżonymi na walorach z GPW. W dniu dzisiejszym szczególnie zainteresowały nas spółki: Altus TFIPelion oraz ZUK.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Altus TFI

             Poziom docelowy: 12,89 zł

             Stop loss: 10,54 zł

             Potencjalny zysk: 15,6%

             Ryzyko: 5,2%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Na wykresie spółki  Altus TFI pojawiła się korekta wyższego rzędu, która zatrzymała się przy geometrii 76.4% całego impulsu. Następnie na wykresie pojawiły się wzrosty, które mogą być początkiem nowego impulsu. Potencjalnym sygnałem było wybicie w dniu wczorajszym szczytu fali 1 niższego rzędu. Rynek uczynił to za pomocą świecy o szerokim spreadzie na dużym wolumenie, co ukazuje siłę oraz bycze zachowanie wolumenu. Prawdopodobne wzrosty mogą potrwać do poziomu 12,89 zł, a zlecenie zabezpieczające można ustawić w dołku fali 2 niższego rzędu, czyli 10,54 zł. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie