Chat with us, powered by LiveChat

Małe ryzyko na EKO Export, młot na Cognor, duża sprzedaż na ZUK Stąporków!

Skomentuj artykuł

Od początku tygodnia nasz główny indeks WIG20 powoli zbliża się w okolice 2550 pkt. Będzie to już trzecie podejście pod te poziomy w ostatnim czasie, które może zadecydować o najbliższej przyszłości naszej giełdy. 

W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy analizę spółek: Cognor, EKO Export i ZUK Stąporków. 

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 22.05 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Cognor

             Poziom docelowy: 2 zł

             Stop loss: 1,55 zł

             Potencjalny zysk: 21%

             Ryzyko: 6 %

             Zysk/ryzyko: 3,5:1

 

 

Notowania akcji spółki Cognor znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na wykresie możemy dostrzec impuls, który zakończył się luką spadkową. Na dnie luki pojawiła się formacja młota narysowana na dużym wolumenie. Zwiększone wolumeny na dnie fali korekcyjnej mogą oznaczać, że była to korekta narysowana jednym "swingiem". Potencjał kolejnego ruchu wzrostowego to poziomy 2 zł, które są historycznym poziomem oporu. Zlecenie stop loss można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 1,55 zł.

 

Z opublikowanych ostatnio wyników spółki wynika, iż  Cognor odnotował 7,34 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. 2015 r. wobec 6,11 mln zł zysku rok wcześniej.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie