Chat with us, powered by LiveChat

Ostatni dzień zapisów do OFE!

Skomentuj artykuł
© Alex White - Fotolia.com

Już dzisiaj poznamy ile osób pozostanie w OFE. Wiemy już na pewno, że będzie to ponad milion. Według środowych informacji liczba złożonych deklaracji wyniosła 1 367 771. Czy uda się osiągnąć półtora miliona?

 

 

Co zrobić aby zostać w OFE

 

Aby dalej oszczędzać w OFE należy dostarczyć do ZUS-u oświadczenie o chęci pozostania w OFE. W oświadczeniu należy wskazać m.in. konkretny fundusz, w którym chcemy oszczędzać. Dostarczenie oświadczenia może odbyć się trzema drogami:

 

 

Przydatne linki

 

Autor artykułu

 

Adrian Mackiewicz, główny analityk rynku akcji SII Adrian Mackiewicz, główny analityk rynku akcji SII

Posiadacz tytułu CFA i licencji doradcy inwestycyjnego (nr licencji 571). Ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych współpracuje od 2014 roku, obecnie na stanowisku dyrektora działu analiz. Autor licznych komentarzy rynkowych i analiz spółek notowanych na polskiej giełdzie. Prowadzi cykliczne webinary poświęcone analizie spółek z GPW oraz edukacyjny portfel akcyjny. Można go posłuchać w podcaście SII Echa Rynku. Prelegent na konferencjach inwestorskich. Autor wielu materiałów edukacyjnych, artykułów i webinarów, poświęconych zagadnieniom związanym z inwestowaniem i analizowaniem instrumentów finansowych. Zwolennik fundamentalnego podejścia do inwestowania.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie