Chat with us, powered by LiveChat

Spotkanie z Zarządem Spółki Internet Group SA

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza na spotkanie z Zarządem Spółki Internet Group SA

Tematem spotkania jest: „Omówienie realizowanej strategii działania, prezentacja wyników finansowych oraz założeń dotyczących nowej emisji akcji”

Spotkanie odbędzie się 29 listopada (czwartek) o godzinie 15.00 , poziom 0 na sali notowań NewConnect
w Warszawie, zaraz po konferencji IPO Day.

 

W prezentacji wezmą udział:

Ryszard Wojciechowski, prezes Zarządu IGroup SA

Rafał Rześny, wiceprezes Zarządu IGroup SA

Vlado Bogdanov, wiceprezes Zarządu IGroup SA

 

Internet Group S.A. jest spółką notowaną na GPW w Warszawie od 1996 roku. Od maja 2007 r., po połączeniu z CR Media Consulting, jest grupą kapitałową działającą w obszarze nowych mediów, teleinformatyki i telekomunikacji.

Prezentacja będzie transmitowana na żywo poprzez sieć internetową, za pośrednictwem spółki WSEInfoEngine SA. Szczegóły dotyczące transmisji znajdą państwo na stronie WseInfoEngine.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: igroup@sii.org.pl lub pod nr tel. 071 332 95 60

 

WSTĘP WOLNY

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie