Chat with us, powered by LiveChat

Dom Maklerski BOŚ

Skomentuj artykuł

1

 

Dom Maklerski BOŚ - legendarna „bossa” - jest jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce. Wielokrotnie nagradzany za jakość świadczonych usług – przez klientów za innowacyjność, niezawodność systemów transakcyjnych, edukację i bezpieczeństwo obrotu, przez branżę za zaangażowanie i wkład w rozwój rynku. Dołącz i przekonaj się dlaczego DM BOŚ jest tak wysoko ocenianym brokerem w rankingu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.


bossa.pl | giełda, akcje, kontrakty, sesja to prawdziwe życie bossy.
Usługi maklerskie na giełdach papierów wartościowych są jednym z filarów działalności firmy. Szczególną pozycję wypracowaliśmy sobie w segmencie pochodnych na GPW - od lat jesteśmy aktywnym członkiem, animatorem i mamy największy udział w obrotach. Dla tych którzy lubią podróże mamy 8 giełda zagranicznych, dla zaawansowanych – New Connect. Klienci cenią ofertę giełdową DM BOŚ za platformy transakcyjne, szerokość oferty, edukację, narzędzia wspierające handel i wsparcie analityczne.

 

bossaFX | systemy dla aktywnych / wsparcie dla początkujących
Unikalne narzędzia i systemy dla aktywnych - wsparcie, kursy i szkolenia dla początkujących. System transakcyjny bossaFX to klasyczne MT5, które w formule CFD pozwala na inwestowanie w indeksy giełdowe, surowce, krypto, waluty i akcje. W znacznej większości bez dziennych punktów swapowych.


Jeśli rozumiesz giełdę i rynek pochodnych nie jest dla ciebie tajemnicą – bossaFX pozwala na dywersyfikowanie portfela. Proste narzędzia dla początkujących i zaawansowane dla wymagających. Kalkulator FX MT5, analizator stóp zwrotu i korelacji walutowych czy sentyment rynku. Web, desk i mobile.

 

bossaFund | pomagamy budować portfele inwestycyjne

Połączenie wygodnego serwisu transakcyjnego z informacjami o posiadanych funduszach z rozbudowanym serwisem informacyjnym i edukacyjnym – to właśnie Bossafund. Inwestorzy mają do wyboru ponad 300 funduszy - można nie tylko kupować i sprzedawać fundusze ale również poznać swój profil inwestycyjny i wybrać fundusze najbardziej dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

 

Giełdowe IKE i IKZE, Doradztwo inwestycyjne i Zarządzanie
Oferujemy dodatkowe możliwości inwestowania, korzystając z ulg w podatku dochodowym i zwolnień z podatku od zysków kapitałowych na rynkach polskim zagranicznych.


Jeśli chcesz porozmawiać z ekspertami – pomyśl o Doradztwie. Dla zabieganych - indywidualne podejście, stały kontakt i opieka w ramach Zarządzania – także na rachunkach emerytalnych (amIKE). Zobacz wyniki naszych portfeli i rozmawiajmy.

 

Mamy to wszystko co potrzebne inwestorom, w wersji przeglądarkowej, na laptopy, telefony i tablety.

Obok klasyki inwestycyjnej - NOL3 i Statica - mamy rozwojowe wersje aplikacji, autorskie rozwiązania i światowe standardy – Trading View, bossaStaticaTrader (klasyczna Statica analityczne z modułem transakcyjnym – tylko w DM BOŚ), bossaMobile na telefony i tablety.


Dział analiz od świtu monitoruje rynki, co widać w sekcji "Prosto z rynku" i rekomendacjach w bossaInfo.

Zapraszamy do grona ponad 100 tysięcy klientów DM BOŚ, którym zawsze dawał i daje poczucie oparcia i solidnego partnerstwa na dynamicznym rynku inwestycyjnym.

 

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych Dom Maklerski BOŚ Bank przygotował:  

 

 • prowizja od transakcji zawartych przez internet dla rynku akcji od zleceń: 0,29%, nie mniej niż 5 PLN,
 • prowizja od transakcji zawartych przez internet dla rynku kontraktów na indeks: 7 PLN, na akcje: 3 PLN, na waluty: 0,20 PLN,
 • prowizja od transakcji zawartych przez internet na rynku Catalyst: 0,10% min. 5 zł
 • bezpłatnych przelewów internetowych (przy kwocie przelewu powyżej 500 zł),
 • bezpłatne prowadzenie rachunku w pakiecie żółtym + 1 oferta w czasie rzeczywistym,
 • bezpłatne pakiety zielone w miesiącu otwarcia rachunku,
 • obniżone stawki prowizyjne od transakcji nabycia lub zbycia akcji i ETF w obrocie zorganizowanym na rynkach zagranicznych składanych drogą internetową:
  - 0,24% minimum 14 PLN/ 4 EUR/ 4 USD/ 4 GBP - NYSE, NASDAQ, LSE, Deutsche Böerse (Xetra), NYSE-MKT;
  - 0,24% minimum 19 PLN/ 5 EUR/ 5 USD/ 5 GBP - Euronext Paryż, Euronext Amsterdam, Euronext Bruksela, Deutsche Böerse (floor);
  - 0,24% minimum 76 PLN/18 EUR / 16 GBP / 20 USD – Zurych (SIX Swiss Exchange);
  - 0,24% minimum 152 PLN / 36 EUR / 32 GBP / 40 USD – Toronto Stock Exchange.

 

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Umowę można podpisać wypełniając formularze na stronie www.bossa.pl. Wymiana dokumentów następuje pocztą, kurierem, bezpośrednio w oddziale DM BOŚ lub Banku BOŚ.


Umowę podpisuje się w wariancie umowy ramowej, na podstawie której klient samodzielnie aktywuje w Internecie poszczególne typy rachunków w ramach DM lub podpisując konkretną umową na daną usługę.

 

 

W celu uzyskania zniżki należy przesłać wiadomość na platformie internetowej DM BOŚ wchodząc w Obsługa konta > Kontakt > wybierając Kategoria "Zgłoszenie SII" oraz podając numer członkowski. W razie pytań istnieje możliwość skorzystania z infolinii pod numerem telefonu 801 104 104.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie