Chat with us, powered by LiveChat

Raport IPO – pierwsze półrocze 2007

„Raport IPO – pierwsze półrocze 2007

 

Redakcja portalu IPO.pl po raz kolejny opracowała Raport IPO, w którym oceniła skuteczność Domów Maklerskich wprowadzających spółki na giełdę oraz oceniła debiuty spółek na warszawskim parkiecie.

Raport IPO 2007 – I Półrocze 2007 zawiera gruntowne podsumowanie rynku pierwotnego w pierwszej połowie 2007 roku, analizę IPO jako korzystnego sposobu finansowania przedsiębiorstw oraz perspektywy rozwoju GPW. Raport jest skierowany do przedsiębiorstw oraz inwestorów poszukujących nowych sposobów na pozyskanie kapitału. Debiut giełdowy jest jednym z takich sposobów i w związku z tym jego popularność w Polsce stale rośnie.

Raport IPO – I Półrocze 2007 wraz z rankingami najlepszych debiutów oraz domów maklerskich w pierwszej połowie 2007 roku jest wspólnym przedsięwzięciem Portalu IPO.pl oraz Magazynu CEO. Patronem publikacji jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Raport IPO, pierwsze półrocze 2007

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie