Chat with us, powered by LiveChat

Wyniki finansowe Auto Partner S.A. za 2023 rok – czat z Zarządem

Temat czatu: Wyniki finansowe Auto Partner S.A. za 2023 rok

Data: środa, 17 kwietnia, godz. 13:30

 

Auto Partner

 

 

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

 

Andrzej Manowski, Wiceprezes ZarząduAndrzej Manowski
Wiceprezes Zarządu

Związany ze spółką od 1994 roku, od 2007 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu. Odpowiedzialny za ekspansję geograficzną spółki, w tym rozwój działalności eksportowej, nadzoruje także projekty informatyczne. Ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach Wydział Ekonomiczno-Filologiczny, na kierunku Zarządzanie i Marketing (specjalność – marketingowe zarządzanie firmą) oraz uzupełniające studia magisterskie na tej samej uczelni na kierunku Rachunkowość i Informatyka. 

 

 

Piotr Janta, Wiceprezes ZarząduPiotr Janta

Wiceprezes Zarządu
Związany ze spółką od 2009 roku na stanowisku Dyrektora Sprzedaży, od grudnia 2015 roku pełni także funkcję Członka Zarządu. Odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży oraz komunikację marketingową spółki. Z branżą związany od 2005 roku. Ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalność e-biznes, oraz na tej samej uczelni studia magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalność Informatyka w finansach. Posiada certyfikację Akademii Trenerów Sprzedaży Development Partners Wrocław oraz certyfikację Thomas International w zakresie narzędzi PPA.

 

Tomasz Werbiński, Członek ZarząduTomasz Werbiński
Członek Zarządu
Ukończył studia jednolite magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Finanse i Rachunkowość, specjalność bankowość inwestycyjna oraz Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne, specjalność metody analizy decyzji. Uczestniczył w unijnym programie wymiany studentów LLP Erasmus, studiując na Johannes Gutenberg Universität Mainz (Niemcy), kierunek BWL (Betriebswirtschaftslehre). Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr 2369).

 

O spółce

Grupa Auto Partner S.A. jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych w obszarze rynku części zamiennych, notowanym na rynku głównych GPW od 2016 roku. Grupa tworzy platformę sprzedaży głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. Auto Partner S.A. działa w oparciu o zintegrowane narzędzia IT zarządzające całym łańcuchem dostaw oraz infrastrukturę logistyczną składającą się z nowoczesnych centrów logistyczno-dystrybucyjnych w Bieruniu i Pruszkowie, HUB’u w Poznaniu, magazynu w Mysłowicach oraz sieci ponad 110 oddziałów i siatki transportowej umożliwiającej dostawę do klienta końcowego z częstotliwością 3-5 razy dziennie. Łączna powierzchnia magazynowa Grupy Auto Partner wynosi ok. 160.000 tys. m² (centra dystrybucyjne oraz oddziały). Auto Partner realizuje ponad 1 500 wyjazdów dziennie. Grupa Auto Partner S.A. realizuje sprzedaż zarówno na rynku polskim, jak i na eksport, który stanowi ok. 50% sprzedaży.

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie