Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: 5 edycja Warsaw Passive Investment Conference, 23-24 kwietnia

Skomentuj artykuł

„Warsaw Passive Investment Conference” to wydarzenie dla zarządzających aktywami, inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych oraz specjalistów z branży finansowej, poświęcone tematyce inwestowania pasywnego oraz możliwości wykorzystania instrumentów ETF, ETN i ETC także w inwestowaniu aktywnym. Konferencja już od pięciu lat organizowana jest przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), Beta Securities oraz mBank Biuro Maklerskie. W zeszłorocznej edycji udział wzięło blisko 1400 osób.

 

Warsaw Passive Investment Conference

📅 23-24 kwietnia 2024 r.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

 

 

Podczas tegorocznej edycji konferencji ponad 30 ekspertów z Polski i zagranicy przedstawi możliwości inwestowania w instrumenty, takie jak ETF (Exchange Traded Funds), ETC (Exchange Traded Commodities), czy ETN (Exchange Traded Notes) oraz globalne trendy i perspektywy na rynku. Analitycy podzielą się swoją oceną opłacalności inwestowania w różne klasy aktywów w tym roku. Keynote speech pt. „Trends in index and ETFs investing – inspiring inclusion” wygłosi Deborah Fuhr, założycielka i Partner Zarządzająca ETFGI. W ramach tegorocznej edycji konferencji odbędzie się także inauguracja globalnej kobiecej inicjatywy Women in ETFs w Polsce.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia br. w formule hybrydowej – pierwszy dzień online, drugi dzień stacjonarnie od godz. 9.30 w siedzibie GPW wraz z transmisją online. Podczas części stacjonarnej wystąpią przedstawiciele jednych z największych emitentów ETF-ów na świecie, polskich instytucji, a także popularyzatorzy inwestowania, tacy jak Dorota Sierakowska czy Pankracy. W holu głównym Centrum Giełdowego można będzie odwiedzić stoiska wystawowe partnerów tegorocznej edycji WPIC.

 

Dowiedz się więcej

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie