Chat with us, powered by LiveChat

Rozstrzygnięcie konkursu z książką polecaną przez trenera Michała Probierza

Skomentuj artykuł

Pamiętacie jak trener polskiej reprezentacji w piłce nożnej Michał Probierz przyznał się na antenie Kanału Zero, że jest inwestorem giełdowym? Odnotowaliśmy to z ogromną przyjemnością i z tej okazji ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania była książka, którą nasz selekcjoner polecił w trakcie rozmowy, czyli „Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło” autorstwa Jima Paula i Brendana Moynihana.

 

Tu trener Probierz wspominał o swoich inwestycjach (1 godzina, 59 sekudna na poniższym nagraniu).

 

🟢 Przeczytaj naszą recenzję książki „Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło”

 

 

Konkurs polegał na publikacji w serwisie X (Twitterze) odpowiedzi na pytanie:

 

Czego piłkarze reprezentacji Polski mogliby nauczyć się od inwestorów indywidualnych (lub odwrotnie)? Odpowiedź krótko uzasadnij.

 

Czas na rozstrzygnięcie! Dziękujemy, że tak licznie wzięliście udział w konkursie. Naszą uwagę przykuły następujące wpisy:

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorom powyższych wpisów serdecznie gratulujemy i życzymy miłej lektury książki. Skontaktujemy się z Wami na X-ie (Twitterze). 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie