Chat with us, powered by LiveChat

Wygraj książkę, którą poleca Michał Probierz. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski też inwestuje

Skomentuj artykuł
© YouTube | Kanał Zero

Z ogromną przyjemnością odnotowaliśmy, że trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Michał Probierz jest jednym z nas jest inwestorem, który inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie! Mamy dla Was książkę, którą poleca selekcjoner.

 

Tego niewielu mogło się spodziewać. W czasie rozmowy Michała Probierza z Krzysztofem Stanowskim na Kanale Zero, z ust trenera polskiej kadry padły takie nazwy jak Mercator Medical, czy Lubawa (1 godzina, 59 sekudna na poniższym nagraniu).

 

 

Jednocześnie Michał Probierz, zapytany o jednego z partnerów Kanału Zero, narzekał na dosyć sporą uciążliwość otwierania rachunku w XTB. Spieszymy tutaj donieść, że nie jest to żadna wina XTB. Niestety otwarcie rachunku inwestycyjnego w zasadzie w każdej instytucji finansowej wiąże się z dosyć sporymi formalnościami. Na szczęście jest to czynność jednorazowa ;)

Konkurs i książka do wygrania!

Michał Probierz na antenie polecił też książkę o tematyce inwestycyjnej, czyli „Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło” autorstwa Jima Paula i Brendana Moynihana. Książkę tę w Polsce wydało Wydawnictwo Linia.

 

Jak straciłem milion

 

Z tej okazji ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest 5 książek „Jak straciłem na giełdzie milion dolarów”. Chcesz wygrać tę książkę? Opublikuj na Twitterze/X odpowiedź na pytanie:

 

Czego piłkarze reprezentacji Polski mogliby nauczyć się od inwestorów indywidualnych (lub odwrotnie)? Odpowiedź krótko uzasadnij.

 

Oznacz nas @inwestorzy (żebyśmy zauważyli) i to wszystko. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 11 marca br.

Zaproszenie dla trenera Probierza na konferencję WallStreet 28 do Karpacza

Jednocześnie informujemy, że skierujemy w najbliższych dniach do Polskiego Związku Piłki Nożnej zaproszenie dla Michała Probierza do wzięcia udziału w konferencji WallStreet. Konferencja WallStreet odbędzie się w tym roku w dniach 7-9 czerwca, w hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

 

WallStreet

 

Z pewnością każdy polski inwestor chciałby wiedzieć jak inwestuje selekcjoner najważniejszej polskiej reprezentacji. Oczywiście wiemy, że konferencja WallStreet odbędzie się w tym roku dokładnie na tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wszyscy mamy nadzieję, że polska reprezentacja zwycięsko przejdzie przez baraże i na tych Mistrzostwach wystąpi. Może się więc okazać, że Michał Probierz będzie w terminie WallStreetu „odrobinę” zajęty ;)

 

 

 

 

🟢 Zobacz jak było na ostatniej konferencji WallStreet, która odbyła się w maju 2023 roku w Karpaczu.

 

Jeżeli tak by się stało, to przecież nic straconego. Na jesieni tego roku (29-30 listopada) organizujemy kolejną edycję ForFin – Forum Finansów i Inwestycji, które odbędzie w najlepszej możliwej lokalizacji, czyli na PGE Narodowym w Warszawie. Gdzie jak nie tam najlepiej rozmawiać o piłce nożnej i pieniądzach z selekcjonerem reprezentacji Polski?

 

🟢 Zobacz jak było na ostatnim ForFin na PGE Narodowym w listopadzie 2023 roku.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie