Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Fed, wybory w Rosji i 2 lata wojny w Ukrainie. Co przyniesie przyszłość?

Skomentuj artykuł

Czy możliwa obniżka stóp procentowych może być początkiem cyklu wzrostowego dla akcji? Jak, po decyzji Rezerwy Federalnej może zachować się indeks WIG20? Co dalej z Ukrainą? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu online.

 

🗓️ 21 marca 2024 r. 🕡 18:30

Agenda spotkania

  • Posiedzenie Fed – możliwa obniżka stóp procentowych. Czy to początek cyklu wzrostowego dla akcji?
  • Decyzje Fed – jak może zachować się indeks WIG20? – przewidywania ekspertów
  • 2 lata wojny w Ukrainie – jak rozwinie się sytuacja? – potencjalne scenariusze
  • Czas na pytania i odpowiedzi

Uczestnicy

Krzysztof Wojczal

Analityk geopolityczny, publicysta, prawnik, specjalista z zakresu podatków i prawa handlowego. Autor geopolitycznej książki: „Trzecia Dekada. Świat dziś i za 10 lat.”

 
Sobiesław Kozłowski
Dyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa w Noble Securities S.A.
Odpowiedzialny za rozwój w obszarze usługi doradztwa inwestycyjnego oraz rekomendacji o charakterze ogólnym zorientowanych na obsługę inwestorów indywidualnych, oraz instytucjonalnych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym w obszarze analizy fundamentalnej, analizy technicznej, strategii inwestycyjnych oraz opracowywania modelowych portfeli w ramach doradztwa inwestycyjnego. Zdobywca nagrody Byki i Niedźwiedzie dla najlepszego analityka technicznego za 2017 rok, przyznawanej przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet”.

 

Dowiedz się więcej

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie