Chat with us, powered by LiveChat

Certyfikaty dyskontowe notowane na GPW – jak działa mechanizm inwestowania z dyskontem

Zapis webinaru, który poprowadziła Anna Kujawska, Raiffeisen Bank International A.G. Webinar odbył się w środę, 20 marca o godz. 11:00.

 

Certyfikaty notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych to instrumenty dające inwestorom bardzo szerokie możliwości inwestycyjne, gdyż pozwalają zarabiać zarówno na rynku byka jak i niedźwiedzia, ale także na rynkach w trendzie bocznym.


Raiffeisen bank International AG jest największym emitentem certyfikatów na GPW w Warszawie i dostarcza rozwiązania począwszy od produktów z pełną ochroną kapitału, aż do produktów z dźwignią finansową. Dlatego zależnie od poziomu ryzyka, każdy inwestor może znaleźć tu produkt dla siebie. Podczas pierwszego webinaru, Anna Kujawska, przedstawicielka emitenta omówi profil wypłaty i szczegóły dotyczące certyfikatów dyskontowych.


Certyfikaty dyskontowe, to niezwykle interesujące instrumenty pozwalające na zakup niektórych akcji oraz indeksów taniej, co automatycznie ogranicza ryzyko inwestycji (daje swoisty bufor bezpieczeństwa). Certyfikaty dyskontowe to rozwiązanie nie tylko dla inwestorów z wyższym poziomem awersji do ryzyka, ale także dla tych, którzy poszukują alternatywy do zarabiania na rynku w trendzie bocznym. Podczas webinaru dowiecie się Państwo jak dokładnie działają certyfikaty dyskontowe, ile jest ich notowanych na GPW oraz jak znaleźć instrument, który Was interesuje.

 

 

Certyfikaty dyskontowe notowane na GPW – jak działa mechanizm inwestowania z dyskontem

 

 

Pobierz prezentację

 

 

Webinar poprowadziła

 

Anna KujawskaAnna Kujawska

Absolwentka kierunku zarządzania w biznesie na Bocconi University w Mediolanie i finansów na University van Amsterdam. Od 2010 roku związana z rynkiem kapitałowym. Swoje doświadczenie zdobywała współtworząc biuro maklerskie w strukturach banku, a w późniejszym etapie odpowiadała za rozwój oferty produktowej biura maklerskiego Raiffeisen dla inwestorów indywidualnych. Następnie zarządzała zespołem sprzedażowym w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Raiffeisen. W latach 2015-2016 pracując na GPW odpowiadała za promocje polskiego rynku kapitałowego wśród zagranicznych inwestorów instytucjonalnych. Od 2017 r. związana z Raiffeisen Bank International A.G (RBI) w Wiedniu, gdzie zajmuje się rozwojem rynku certyfikatów strukturyzowanych emitowanych przez RBI w Polsce oraz Rumunii.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie