Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych wartych obserwacji w marcu

Skomentuj artykuł
© Sundry Photography - stock.adobe.com

Analityk techniczny SII Janusz Grabowski podjął się analizy 5 wykresów spółek, które są w ciekawym miejscu technicznym i warto je obserwować w zbliżającym się miesiącu. W zestawieniu znalazły się: Lululemon Athletica Inc., American Express Company, Copart Inc., Walmart Inc., a także Applied Materials Inc. 

Lululemon Athletica Inc. – NASDAQ

Ciekawie prezentują się notowania Lululemon Athletica Inc., które w ostatnim czasie wybiły swój poziom ATH i wytyczyły nowy poziom maksimum. Aktualnie jest to 516,84 $. Od tego miejsca rozpoczęła się korekta wzrostu, która aktualnie zmierza do Fibo 0,50 ostatniej fali wzrostowej. Wsparcia powinniśmy się także spodziewać w okolicach 440,90 $, a niżej 410,83 $. Na tą chwilę wygląda na to, że niebawem można by było oczekiwać kontry byków, tym bardziej, że od strony fundamentalnej Emitent publikuje wyniki powyżej rynkowych prognoz. Przychód firmy rośnie rok do roku, co ma odzwierciedlenie w długoterminowym trendzie wzrostowym. Poniżej kursu znajduje się średnia MA200, która również może stanowić wsparcie w przypadku mocniejszego cofnięcia. W ostatnim czasie została dwukrotnie wybroniona, więc tym bardziej jest istotnym elementem technicznym na wykresie. Gdyby bykom udało się przejąć pałeczkę i wybić górą krótkoterminowy trend spadkowy (korektę), to wówczas oporami dla wzrostów mogą okazać się poziomy 485,87 $, a wyżej 516,84 $.

 

Lululemon Athletica Inc. – analiza wykresu, interwał dzienny

Lululemon Athletica Inc. – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie