Chat with us, powered by LiveChat

Michał Szafrański: Dlaczego „po prostu kupuj” to najlepsza strategia dla (prawie) każdego inwestora? [ForFin 2023]

Skomentuj artykuł

Prezentujemy kolejne nagranie z ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji, które odbyło się w dniach 24-25 listopada 2023 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Naszym gościem był Michał Szafrański autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, twórca Klanu Finansowych Ninja oraz Heros Rynku Kapitałowego w kategorii Edukator finansowy.

 

W trakcie konferencji Michał Szafrański wziął udział w dyskusji z Michałem Masłowskim ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Temat debaty to „Dlaczego „po prostu kupuj” to najlepsza strategia dla (prawie) każdego inwestora?”

 

 

Archiwalna strona konferencji → www.forumfinansow.pl/2023

Wszystkie nagrania z ForFin 2023 → edu.sii.org.pl

 

Dotychczas opublikowaliśmy następujące nagrania z ForFin 2023:

 

Chcesz obejrzeć wszystkie nagrania z ForFin 2023? Przystąp teraz do SII w ramach promocji Zostań Inwestorem. Promocja trwa do 7 lutego! Nagrania z ForFin 2023 możesz wówczas nabyć o 100 zł taniej. Kod promocyjny znajdziesz w panelu „Moje konto".

 

Promocja członkowska

 

Autor artykułu

 

Michał Masłowski Michał Masłowski

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Doktor nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz pracownik Katedry Badań Operacyjnych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w latach 2000-2008. Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki IFIRMA SA. Organizator kilkudziesięciu konferencji WallStreet i Profesjonalny Inwestor. Autor podcastów Echa Rynku (zawodowo) i MacGadka (hobbystycznie).

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie