Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Jak wygodnie inwestować na giełdzie w USA i otrzymywać dywidendę 4x w roku?

Skomentuj artykuł

Zostały ostatnie godziny przedsprzedaży kursu „Inwestycje zagraniczne”. Zastanawiasz się czy warto dołączyć do kursu on-line „Inwestycje zagraniczne”?

 

Zapraszamy na Live'a 🟢pt. „Jak wygodnie inwestować na giełdzie w USA i otrzymywać dywidendę 4x w roku?” , który poprowadzi autor kursu – Bartek Szyma. W trakcie wystąpienia dowiecie się m.in. że najstarsze spółki na rynku amerykańskim wcale nie muszą gorzej performować niż indeks oraz że wiele podmiotów w USA jest wycenianych taniej niż w spółki na GPW.

 

🗓️ piątek, 15 grudnia 🕞 15:30 

 

Weź udział 

 

 

Dołącz do nowego kursu on-line „Inwestycje zagraniczne”

 

Bartosz SzymaTwórcą kursu jest Bartosz Szyma, praktyk i aktywny inwestor, dzięki czemu oraz licznym przykładom jest on przystępny nawet dla osób początkujących. Kierujemy go do każdego, kto chce inwestować w akcje i ETFy globalne. Wciąż bowiem większość polskich inwestorów wykazuje niekorzystny tzw. „home bias” – czas na zmiany!

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie