Chat with us, powered by LiveChat

Sprzedaliśmy jedną spółkę z Portfela SII (24.11.2023)

Skomentuj artykuł
© GPW

Sprzedaliśmy posiadane akcje jednej ze spółek z portfela.

 


Portfel SII to projekt, w ramach którego nasi analitycy inwestują realne pieniądze, edukując jednocześnie członków SII. Każda decyzja o zakupie lub sprzedaży akcji jest szczegółowo opisana i uzasadniona.

 

Dostęp do Portfela SII oraz powiadomień wysyłanych w momencie dokonania transakcji mają członkowie SII posiadający rozszerzoną składkę. Sprawdź, jak dołączyć do SII lub podnieść poziom członkostwa i przedłużyć składkę.


 

Obecna stopa zwrotu Portfela SII to +128%. W tym samym okresie wynik indeksu WIG to +11,1%.

 

 

Więcej informacji o Portfelu SII znajdziesz na specjalnej podstronie: www.sii.org.pl/portfel. Zobacz też webinar Adriana Mackiewicza opisujący sposób zarządzania Portfelem SII oraz przykładowy otwarty artykuł opisujący zmiany w naszym portfelu.

 

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie