Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych – Spółki technologiczne podczas wzrostów

Skomentuj artykuł
© estar 2020 - stock.adobe.com

Analityk techniczny SII Janusz Grabowski podjął się analizy 5 wykresów spółek notowanych na indeksach Amerykańskich tj. NYSE i NASDAQ z sektora technologii elektronicznej. W zestawieniu wzięły udział spółki: Palo Alto Networks Inc., Synopsys Inc., Gartner, Inc., ServiceNow, Inc. oraz Salesforce Inc.

Palo Alto Networks Inc.- NASDAQ

W trendzie bocznym znajdują się notowania Palo Alto Networks Inc. Kurs ma jednak szansę zmierzyć się z górnym ograniczeniem, które przypada na strefę zaczynającą się od 258,90 $. Gdyby doszło do przebicia tej strefy popyt mógłby przyspieszyć. W teorii analizy technicznej byłaby to szansa dla utworzenia się trendu wzrostowego. Taki scenariusz może wspierać analiza fundamentalna, bowiem ostatnia publikacja wynikowa spółki przyniosła wyniki powyżej rynkowego konsensusu (EPS 1,38 $, względem prognozy 1,16 $, zaś przychód 1,90B $, względem prognozy 1,84B $). Baza wynikowa wyraźnie się polepsza i tym samym byki stoją przed szansą kontynuacji wzrostów. Wsparcia należałoby się spodziewać w okolicach 241,02 $ na średniej MA100. Natomiast niżej w okolicach 224,97 $.

 

Palo Alto Networks Inc., – analiza wykresu, interwał dzienny

Palo Alto Networks Inc., – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie