Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Let’s DiNapoli Day VIII – Piotr Grela zaprasza na nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego

Skomentuj artykuł

Zapraszamy na ósmą edycję Let's DiNapoli Day! W tegorocznym spotkaniu skupimy się na tematach kluczowych dla traderów i inwestorów. Dowiedz się, jak wydobyć więcej z potencjału swojego ciała i umysłu oraz opanować emocje dzięki technikom oddechowym.

 

Przedstawimy bieżącą sytuację na rynkach wraz z perspektywami ich rozwoju w nadchodzącym roku. Ponadto, odkryj, jak wykorzystać rewolucyjny wskaźnik MACD Predictor. Michał Masłowski podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat wyboru między oszczędzaniem a inwestowaniem.

 

📅 sobota, 2 grudnia 2023 🕥 10:30

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

 

Poniżej znajdziesz krótką rozmowę z organizatorem wydarzenia, Piotrem Grelą, który podzielił się swoimi przemyśleniami na temat powodów zorganizowania Let's DiNapoli Day oraz korzyściami płynącymi z uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Michał Masłowski, Stowarzyszenie Inwestorów IndywidualnychMichał Masłowski, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych: Piotrze, w grudniu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Let's DiNapoli Day, specjalne wydarzenie dla traderów technik DiNapolego, to już ósma edycja. Co zmotywowało Ciebie do zorganizowania wydarzenia kilka lat temu, po raz pierwszy?

 

Piotr Grela, Tradercom InvestmentsPiotr Grela, Tradercom Investments: Grupa stosujących techniki DiNapolego rozrastała się. Joe poznałem w 1998 roku, światowym ekspertem jego technik zostałem w 2004 roku, a publicznie o tych technikach rozpocząłem mówić gdzieś dopiero chyba w 2010 roku. W Polsce nie było okazji ku temu, aby traderzy mieli szanse wymienić się doświadczeniami. Według mnie rozmowa, wymiana opinii jest szalenie przydatna. Nieformalny charakter wydarzenia pozwala poznać się lepiej, dowiedzieć czegoś więcej albo po prostu wyjaśnić, co do tej pory nie było jasne. Zbudowanie społeczności zapaleńców. To była główna moja motywacja.

 

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w tym wydarzeniu?

 

Główną zaletą jest poznanie innych traderów, wymiana doświadczeń, rozmowa. W wydarzeniu biorą udział ludzie, którzy przyjeżdżają do Gdyni już po raz ósmy. Poza tą nieformalną stroną wydarzenia jest też część edukacyjna. Podczas każdej edycji jest okazja posłuchać wystąpień zaproszonych gości. W tym roku poza wystąpieniami; moją i Pawła Beslera, będzie Michał Twoje wystąpienie. Wiem, że podzielisz się swoimi spostrzeżeniami na temat wyboru między oszczędzaniem a inwestowaniem i co jest ważniejsze przy takim wyborze. Stąd tak naprawdę każdy, bez względu na swoje cele krótko czy długoterminowe, znajdzie coś dla siebie. No i, jak zwykle, połączymy się z Joe na Florydzie... to zawsze jest świetna okazja, aby usłyszeć od Joe coś nowego.

 

Wspomniałeś, że podczas wydarzenia będziesz miał swoją prezentację, jak i Paweł Besler. O czym będziecie mówić?


Tak oczywiście! Będzie oczywiście i Paweł Besler (DiNapoli Expert), który swoją pasją i determinacją zaraża wszystkich wokół. Paweł bierze udział w Let's DiNapoli Day już od kilku lat, i za każdym razem można usłyszeć od niego coś nowego. Paweł w tym roku przygotował coś specjalnego. I innego zarazem. Z prezentacji Pawła będzie można dowiedzieć jak wydobyć więcej z potencjału swojego ciała i umysłu oraz opanować emocje dzięki technikom oddechowym.

 

Czy spotkanie, tak jak poprzednie stacjonarne edycje, odbędzie się w Gdyni?

 

Tak, zapraszam do Gdyni. Spotkanie odbędzie się w Gdyni, w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, 2 grudnia 2023 r. o godzinie 10:30 do godziny 18:00.

 

Piotrze, czego dowiedzą się od Ciebie uczestnicy w tym roku?

 

Oprócz regularnej sesji pytań na końcu wydarzenia z cyklu wszystko, co chciałbyś wiedzieć o technikach DiNapolego, zechcę zainteresować uczestników dwoma prezentacjami. Przedstawię bieżącą sytuację na rynkach wraz z perspektywami ich rozwoju w nadchodzącym roku. Ponadto, opowiem, jak wykorzystać rewolucyjny wskaźnik MACD Predictor.

 

Czy spotkanie jest dla zaawansowanych traderów technik DiNapolego czy dla początkujących również?

 

Wydarzenie będzie odpowiednie dla jednych i drugich, każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego. Wystąpienia mają charakter uniwersalny i pozwalają wdrożyć poznaną wiedzę niezależnie od poziomu. Tutaj każdy był kiedyś na początku i wie, jak ważne jest wzajemne wsparcie. Zapraszamy… wejściówki są nadal do zgarnięcia. I pamiętajcie; to nie jest komercyjne szkolenie, tylko spotkanie fanów technik DiNapolego, a opłata ma nam starczyć na wynajęcie sali i na przekąski.

 

Kup bilet

 

Wykładowcy na Let’s DiNapoli Day VIII
Piotr Grela Paweł Besler Michał Masłowski
W trakcie wydarzenia łączenie z gościem specjalnym Joe Dinapolim
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie