Chat with us, powered by LiveChat

Badanie świadomości działań z obszaru ESG w Polsce

Skomentuj artykuł
© Antony Weerut - stock.adobe.com

Materiał promocyjny

 

Badanie świadomości działań z obszaru ESG w Polsce: Weź udział w ankiecie na temat realizacji strategii zrównoważonego rozwoju przez duże firmy.


Wiemy, że jako indywidualny inwestor, cenisz transparentność firm w naszym kraju. To, jak przedsiębiorstwa oddziałują na środowisko i społeczności lokalne ma wpływ nie tylko na sposób, w jaki są postrzegane przez społeczeństwo, ale również przez inwestorów.


Mamy przekonanie, że sposób i rzetelność realizacji strategii ESG wpływają na decyzje inwestycyjne, dlatego zapewniamy Ci wyjątkową okazję do wyrażenia swoich opinii na ten temat.


Sponsoring Insight przeprowadza ogólnopolskie badanie dotyczące realizacji ESG przez polskie przedsiębiorstwa. W ramach badania poznawane są perspektywy odbiorców oraz znajomość działań skupionych wokół zrównoważonego rozwoju.


Nasze badanie skierowane jest do indywidualnych inwestorów, takich jak Ty, którzy chcą mieć pełen obraz sytuacji na rynku oraz wpływać na jego rozwój.


Wypełnienie ankiety zajmie Ci zaledwie od 3 do 5 minut. Szanujemy Twój cenny czas, dlatego w badaniu uwzględniliśmy tylko kluczowe pytania. Jako uczestnik ankiety, możesz stać się partnerem w tworzeniu lepszego środowiska biznesowego, sportowego i kulturalnego w Polsce.


Wypełnienie ankiety jest niezwykle proste. Kliknij poniższy link, aby wziąć udział i podzielić się swoją wiedzą i opiniami:

 

Wypełnij ankietę

 

Liczymy na jak największą liczbę uczestników, aby wyniki naszego badania były reprezentatywne i wiarygodne. Dlatego zachęcamy właśnie Ciebie! Twoja perspektywa jest dla nas niezwykle istotna.

 

Dziękujemy za Twój wkład i zaangażowanie.
Zespół Sponsoring Insight

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie