Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Arctic Paper poniżej średniej MA200

Skomentuj artykuł
Źródło: www.arcticpapergroup.pl

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Unimot, Arctic Paper, Road Studio, Datawalk, a także Sunex.

Road Studio

Road Studio nie ma za sobą dobrego czasu dla inwestorów. Praktycznie bezpośrednio po debiucie spółki na polskim parkiecie rozpoczął się dystrybucyjny trend spadkowy. Sytuacja ta może się jednak zmienić, bowiem doczekaliśmy się mocniejszej reakcji popytowej. Po pierwsze kurs znalazł się ponad średnią MA200, z mocnym sygnałem wyrysowanym na świecy 24 lipca 2023. Po drugie doszło do przebicia ostatniego lokalnego szczytu. Obecnie będzie on stanowił wsparcie w okolicach 18,70 zł. W ciągu ostatnich dwóch sesji obserwowaliśmy wzmożony atak popytowy, gdzie kurs urósł z okolic wspomnianych 18,70 zł, do 27 zł. Na notowaniach pojawił się lekko zwiększony wolumen. Wygląda na to, że byki mogą chcieć realizować dalsze wzrosty. Oporów należy się spodziewać na poziomie 30,30 zł, a wyżej 35,90 zł. Zwrócić jednak należy uwagę na niską płynność akcji Emitenta, notowanego na rynku Newconnect.

 

Road Studio – analiza wykresu, interwał dzienny

Road Studio – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie