Chat with us, powered by LiveChat

Zalewski, Masłowski: Jak wytrwać przy swojej strategii przez 30 lat? [WallStreet 27]

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Grzegorza Zalewskiego z Michałem Masłowskim, która odbyła się w ostatnim dniu konferencji WallStreet 27.

 

„Jak wytrwać przy swojej strategii przez 30 lat?” – to temat rozmowy, która odbyła się 28 maja, jako jeden z ostatnich punktów programu WallStreet 27. Jej uczestnikami byli:

 

Grzegorz Zalewski – Na rynkach finansowych obecny od 1993 r. Pracował jako analityk, a później jako szef działu analiz w Gazecie Giełdy Parkiet. Założył i przez dziesięć lat (2001-2010) prowadził portal futures.pl poświęcony spekulacji na rynkach terminowych. Założyciel Wydawnictwa Linia. Od 2006 r. ekspert Domu Maklerskiego BOŚ SA. Od 2010 r. honorowy członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Autor Kursu Psychologii Inwestowania.

 

Michał Masłowski – Wiceprezes i założyciel Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Od lat edukuje inwestorów indywidualnych z zakresu inwestycji długoterminowych i dywidendowych.

 

Nagrania z WallStreet 27

Wybrane nagrania z WallStreet 27 zamieszczamy na naszym kanale na YouTube oraz na sii.org.pl. Do tej pory opublikowaliśmy:

 

 

Wszystkie nagrania z WallStreet 27 można obejrzeć na platformie edu.sii.org.pl. Program konferencji, w którym sprawdzić można o czym była mowa na WallStreet 27, wciąż dostępny jest na stronie www.wallstreet.org.pl.

 

Darmowy dostęp do nagrań uzyskają osoby, które uczestniczyły w konferencji WallStreet 27 i wypełnią przesłaną ankietę dla uczestników. Członkowie SII, którzy nie skorzystają z promocji oraz nie byli na WallStreet 27, mogą kupić dostęp do nagrań za: 49 zł (członkowie ze składką rozszerzoną) lub 99 zł (członkowie ze składką podstawową). Dla pozostałych osób cena za nagrania z WallStreet 27 wynosi 197 zł.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie