Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Konferencja Gaming na Giełdzie X już 28 czerwca

Skomentuj artykuł
© Natallia - stock.adobe.com

Już w najbliższą środę, 28 czerwca zapraszamy do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji konferencji  „Gaming Na Giełdzie”. Organizatorami wydarzenia jest agencja PR Strict Minds, a współorganizatorami portal StockWatch.pl oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Hasło przewodnie konferencji to :  „Polski gamedev szuka kapitału”. Organizatorzy przyjrzą się branży gamedev w Polsce i postarają się odpowiedzieć na pytania jak zdobyć finansowanie dla badań, innowacji i unikatowych projektów w branży gamedev. 


– Branża produkcji gier w Polsce jest w momencie aktywnego poszukiwania różnych źródeł finansowania. Na konferencji "Gaming Na Giełdzie" skupimy się na eksploracji tych możliwości i przypomnimy, że branża ciągle się rozwija. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat innowacyjnych projektów i potencjału gamedev. Nie możemy się doczekać, aby spotkać się z przedstawicielami sektora i inwestorami i razem przyczynić się do dalszego wzrostu sektora gier w Polsce  mówi Sylwia Borowska, Head of Communications w agencji Strict Minds.

 

Rozwój sektora gamedev w Polsce jest niezwykle dynamiczny, a firmy gamingowe coraz częściej sięgają po różne źródła finansowania, w tym dotacje i wsparcie rządowe. W tym kontekście, dziesiąta edycja konferencji „Gaming Na Giełdzie” będzie poświęcona analizie programów grantowych na szczeblu rządowym, europejskim i światowym, z uwzględnieniem ich potencjalnego wpływu na rozwój branży. Wydarzenie będzie również okazją do prezentacji udanych projektów z rodzimego podwórka, które korzystały z różnorodnych źródeł finansowania.


Wspieranie emitentów GPW w komunikacji z inwestorami to jeden z najważniejszych filarów naszej strategii rozwoju. Konferencja "Gaming Na Giełdzie" to doskonała okazja do spotkania przedstawicieli branży i inwestorów, którzy łączą siły w celu wspierania i finansowania innowacyjnych projektów gamingowych – komentuje Dariusz Mejszutowicz, Wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branża gamedev w Polsce rozwija się dynamicznie, w dalszym ciągu przyciągając inwestorów. Projekt "Gaming Na Giełdzie" stanowi unikalną platformę, gdzie przedstawiciele firm gamingowych mogą prezentować swoje wyniki finansowe, plany biznesowe oraz spotkać się z potencjalnymi inwestorami. To niezwykle ważne wydarzenie dla rozwoju sektora gier wideo w kraju  kończy Łukasz Konopko, prezes StockWatch.pl

 

 

Udział w czatach i konferencji online jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.  

Zapisy czatów i paneli dyskusyjnych pozostaną również na stałe na stronie, dzięki czemu będzie można się z nimi zapoznać również po ich przeprowadzeniu.

 

Weź udział

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie