Chat with us, powered by LiveChat

Michał Szafrański na WallStreet 27: amerykański home bias i nie tylko. Zobacz nagranie

Skomentuj artykuł

To był jeden z gwoździ programu WallStreet 27. Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy z Michałem Szafrańskim, gościem specjalnym tegorocznej konferencji. Rozmowę prowadził Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Michał Szafrański to jeden z najbardziej znanych blogerów finansowych w Polsce. Wiele osób może kojarzyć go głównie z tematyką dotyczącą finansów osobistych, choćby za sprawą bloga JakOszczedzacPieniadze.pl czy książki „Finansowy ninja”, jednak jest on także inwestorem indywidualnym, który od lat z powodzeniem inwestuje przede wszystkim na WallStreet.

 

Skoro tak, to postanowiliśmy zaprosić Michała na konferencję WallStreet 27, aby podzielił się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi inwestowania zagranicznego z perspektywy polskiego inwestora indywidualnego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

 

 

Zobacz też nagrania z WallStreet 27, które opublikowaliśmy do tej pory:

 

Nagrania z WallStreet 27

W kolejnych dniach na sii.org.pl oraz na naszym kanale na YouTube zamieszczać będziemy wybrane nagrania z WallStreet 27. Program konferencji, w którym sprawdzić można o czym była mowa na WallStreet 27, wciąż dostępny jest na stronie www.wallstreet.org.pl.

 

Obecnie nie dysponujemy wszystkimi nagraniami – przygotowanie nagranego materiału jeszcze trwa. Gdy będziemy już dysponować kompletem nagrań, wówczas będzie je można obejrzeć na platformie edu.sii.org.pl.

 

Darmowy dostęp do nagrań uzyskają osoby, które uczestniczyły w konferencji WallStreet 27 i wypełnią ankietę dla uczestników. Członkowie SII, którzy nie skorzystają z promocji oraz nie byli na WallStreet 27, będą mogli kupić dostęp do nagrań za: 49 zł (członkowie ze składką rozszerzoną) lub 99 zł (członkowie ze składką podstawową). Dla pozostałych osób cena za nagrania z WallStreet 27 wynosić będzie 197 zł.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie