Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: II Piknik Młodych Ekonomistów, 12 czerwca 2023 r.

Skomentuj artykuł
© Phongphan Supphakank - stock.adobe.com

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych rozwojem w dziedzinie finansów do udziału w II edycji Pikniku Młodych Ekonomistów, organizowanego przez Koło Naukowe Zarządzania Finansami „PROFIT” z Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca 2023 roku na terenie Politechniki Lubelskiej.


Celem pikniku jest rozwijanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu controllingu finansowego i zarządzania oraz tworzenie okazji do wymiany doświadczeń między studentami kół naukowych z całego kraju. Dzięki różnorodnym szkoleniom oraz spotkaniom z przedstawicielami różnych instytucji, uczestnicy będą mieli okazję poznać praktyczne aspekty pracy w sektorze finansowym, rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje, a także nawiązać cenne kontakty.


Piknik Młodych Ekonomistów to wydarzenie, które przyciąga studentów z całego kraju i pozwala na pokazanie regionu jako przyjaznego innowacyjnym inicjatywom naukowym. Współpraca uczelni z firmami zewnętrznymi przyczynia się również do pozytywnej oceny potencjalnego rynku pracy dla młodych naukowców. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do odkrycia fascynującego świata finansów!

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie