Chat with us, powered by LiveChat

To będzie największa konferencja WallStreet w historii. Weź w niej udział!

25.05.2023 13:03

Ostatnie godziny dzielą nas od konferencji WallStreet 27. Oto co czeka na inwestorów, którzy postanowią spędzić ten weekend w Karpaczu.

 

Już w najbliższy piątek 26 maja w Karpaczu rozpocznie się 27 edycja konferencji WallStreet. Największe i najstarsze spotkanie inwestorów indywidualnych, przedstawicieli spółek i instytucji tworzących rynek kapitałowy zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

 

– Już w piątek wystartuje największa konferencja WallStreet w historii. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tylu uczestników. Widać, że inwestorzy chcą się spotykać i chcą osobiście rozmawiać z przedstawicielami spółek i rynkowych instytucji. To będą wyjątkowe trzy dni – komentuje Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Program konferencji, dostępny na stronie www.wallstreet.org.pl, jest wypełniony po brzegi. Konferencja rozpocznie się w piątek o 09:00, zakończy zaś w niedzielę o 11:00. Dwa i pół dnia konferencji WallStreet27 obfitować będzie w wykłady, debaty i prezentacje na rozmaite tematy, które zainteresują zarówno doświadczonych inwestorów, jak i osoby stawiające pierwsze kroki.

 

Program WallStreet 27 obejmuje zagadnienia takie jak:

 

 • Analiza fundamentalna
 • Analiza techniczna
 • Inwestowanie pasywne
 • Inwestowanie zagraniczne
 • Nieruchomości
 • Gospodarka polska i światowa
 • Metale szlachetne
 • Inwestycje alternatywne
 • Transformacja energetyczna
 • Nowe technologie
 • ESG
 • Prowadzenie własnego biznesu
 • Psychologia inwestowania

 

📝 Zobacz szczegółówy program konferencji WallStreet 27

 

 

O wysoki poziom merytoryczny zadba ponad 100 wykładowców i panelistów, reprezentujących rozmaite obszary polskiego rynku. Konferencja WallStreet to jedyne wydarzenie, na którym spotkać można członków zarządu GPW czy KDPW, prezesów kilkudziesięciu spółek, czołowych analityków i przedstawicieli domów maklerskich, popularnych blogerów finansowych czy dziennikarzy największych mediów zajmujących się tematami giełdowymi i gospodarczymi.

 

🧑👩 Pełną listę prelegentów znaleźć można na stronie www.wallstreet.org.pl/wykladowcy/

 

 

W tym roku po raz pierwszy po pandemicznej przerwie do programu WallStreet wracają targi Twoje Inwestycje. Przy stoiskach spotkać będzie można przedstawicieli wielu spółek oraz instytucji, uzyskać odpowiedź na pytania, a także zgarnąć unikalne gadżety (ich przykłady znaleźć można w ubiegłorocznej relacji).

 

 

📝 Zobacz wystawców na konferencji WallStreet 27

 

Co istotne – goście WallStreet 27 pojawiają się nie tylko na scenie, ale także obecni są w kuluarach. Nigdzie indziej nie można w krótkim czasie nawiązać tylu kontaktów z czołowymi przedstawicielami polskiego rynku kapitałowego. Podobnie jak rok temu, zapewne często będzie można usłyszeć: „Cześć, znamy się z Twittera” czy „Miło wreszcie poznać osobiście”.

 

🟢 Relacja z ubiegłego roku: WallStreet 26. Jak dobrze było wreszcie spotkać się osobiście

 

Oczywiście WallStreet to przede wszystkim inwestorzy indywidualni. Tegoroczne zainteresowanie udziałem w konferencji śmiało można nazwać największym w historii, co było widać już od początku zapisów, które ruszyły w styczniu. Spodziewamy się, że w WallStreet 27 weźmie udział ponad 1300 osób. Poza starymi znajomymi, będą też nowe twarze na tegorocznej konferencji pojawi się silna reprezentacja przedsiębiorców związanych z Klubem Przedsiębiorczości, współorganizatorem WallStreet 27.

 

🟢 Zniżki dla członków SII

 

Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych mogą liczyć na zniżkę przy zapisach na konferencje WallStreet. Więcej informacji na stronie zapisów na WallStreet 27.

 

Na tym nie koniec. Pozostałe zniżki znajdziesz w sekcji Zniżki.

 

Nie samym inwestowaniem człowiek żyje, więc na WallStreet nie zabraknie także dodatkowych atrakcji. W piątkowy wieczór odbędzie się uroczysta gala, w trakcie której ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu Herosi Rynku Kapitałowego.

W trakcie wieczoru odbędą się także aż dwa występy muzyczne – zagrają dla nas Patrycja Markowska oraz zespół AudioFeels.

 

 

Na tegorocznym WallStreet nie będzie „tradycyjnej” transmisji z finału piłkarskiej Ligi Mistrzów (przez mundial w Katarze finał został przesunięty dopiero na 10 czerwca), natomiast w sobotni wieczór planowana jest plenerowa kolacja połączona z atrakcjami-niespodziankami.

 

Karpacz to także idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Liczne atrakcje mogą stanowić dopełnienie udziału w konferencji inwestycyjnej. Również uczestnicy konferencji w pewnym momencie zażyją ruchu w sobotni poranek odbędzie się charytatywny bieg (w spokojnym tempie, umożliwiającym swobodną rozmowę). 

Podsumowując, argumentów za tym, żeby przyjechać do Karpacza i wziąć udział w największym spotkaniu inwestorów indywidualnych, jest całe mnóstwo. Na WallStreet 27 mamy nadzieję napisać kolejny rozdział tej wyjątkowej historii. Do zobaczenia już w najbliższy weekend!

 

 

Wszelkie dodatkowe informacje o WallStreet 27 znajdziesz na stronie www.wallstreet.org.pl.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie