Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Autopartner z szansą na kontynuację trendu wzrostowego

Skomentuj artykuł
© Sergey Kohl - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Autopartner, R22, Grodno, Ambra, a także Arctic Paper.

R22

Notowania spółki R22 znajdują się obecnie w trendzie wzrostowym. Od dołu kurs wspiera średnia MA50. Na taśmie wolumenu pojawiły się zwiększone słupki wolumenu, a wczorajsza sesja pokazuje mocne zaangażowanie popytu. To wszystko sprawia, że bardzo możliwym jest przebicie górą oporu który znajduje się na poziomie 61 zł i wyprowadzenie kursu na nowe ATH. Wsparcie stanowią okolice 56,20 zł, a niżej kolejnego wsparcia należałoby się spodziewać w okolicach strefy 49,60 zł – 50 zł. Na tą chwilę scenariusz jest pozytywny, a kontynuacja długoterminowego trendu wzrostowego, który widzimy na interwale tygodniowym, jest bazowym scenariuszem.

 

R22 – analiza wykresu, interwał dzienny

R22 – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

 

R22 – analiza wykresu, interwał tygodniowy

R22 – analiza wykresu, interwał tygodniowy

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie