Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Warsaw Passive Investment Conference już 24-25 kwietnia

Skomentuj artykuł

Zapraszamy na Warsaw Passive Investment Conference – najważniejsze w Polsce wydarzenie dla Zarządzających, Sprzedających i Inwestorów Indywidualnych poświęcone tematyce inwestowania pasywnego oraz funduszy inwestycyjnych typu ETF.

 

Inwestorzy doceniają niskie koszty posiadania funduszy pasywnych, ich prostotę oraz przejrzystość. Wśród funduszy pasywnych szczególną popularnością cieszą się ETF, które mogą być kupowane i sprzedawane na giełdzie tak samo jak akcje.

 


Jak wykorzystać dostępne na giełdach ETF, zwłaszcza te notowane na GPW? Jak globalne trendy wpływają na lokalny rynek? Jak wśród rozwiązań pasywnych znaleźć te, które najlepiej dopasowane są do naszych potrzeb?

 

Podczas konferencji poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i instytucji:

  • Podstawowe i zaawansowane strategie inwestowania z wykorzystaniem ETF-ów; Inwestowanie w ETF-y w czasach wysokiej inflacji i wzrostu zmienności, strategie na trudne czasy.
  • Globalne trendy, ich wpływ na polski rynek oraz przyszłość inwestycji pasywnych
  • Zaawansowane techniki zarządzania portfelem z wykorzystaniem ETF-ów
  • Rola ETF-ów w portfelach emerytalnych: budowanie efektywnych i zdywersyfikowanych strategii

 

 

 

Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie:
www.gpw.pl/wpic

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie