Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych – Datadog na ważnym wsparciu

Skomentuj artykuł
Źródło: www.datadoghq.com

W dzisiejszym przeglądzie 5 spółek zagranicznych przyjrzymy się podmiotom notowanym na NASDAQ, NYSE oraz EURONEXT. Analityk SII Janusz Grabowski podjął się analizy spółek tj. Ubisoft, Spotify Technology, Datadog, Adobe Inc., a taże Berkshire Hathaway Inc.

Ubisoft – EURONEXT

Kontrataku próbują byki na spółce Ubisoft. Niestety wcześniejsze sygnały techniczne, które opisywaliśmy na kursie spółki okazały się zanegowane. Powodem były m.in. gorsze od konsensusu wyniki finansowe Emitenta. Obecnie jednak popyt próbuje domknięcia luki spadkowej w okolicach 21,64 EUR – 23 EUR. Na taśmie wolumenu pojawiły się wysokie słupki, które mogą zwiastować wyhamowanie i przejście do dłuższej konsolidacji. Niemniej, gdyby doszło do wybicia okolic 23 EUR górą, kurs mógłby skierować się do kolejnego oporu, który przypada na 27,77 EUR. Negatywnym scenariuszem byłoby podążanie teraz w dół, co świadczyłoby o słabości popytu. Niedomknięta luka, mogłaby być sygnałem do kontynuacji spadków, wówczas wsparcia należy oczekiwać na ostatnim lokalnym dołku, czyli 18,17 EUR. Na tą chwilę nie widać także żadnego sygnału do trwałego odwrócenia trendu spadkowego.

 

Ubisoft – analiza wykresu, interwał dzienny

Ubisoft – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie